Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ItsoDimitrov avatar ItsoDimitrov 28 Точки

Относно записване за изпит(Проблем) - Programming Basics - януари 2017 Exam

Здравейте ! 
 

Записах се за изпит Programming Basics - януари 2017 Exam C# , на 19/03/2017 от 9:00 до 13:00 в зала "Inspiration". 
Подвърдих регистрацията и излезе съобщение, че съм записан за изпит на Java в същия ден и час. 
Има ли възможност да бъда преместен в упоменатата дата и час за Programming Basics - януари 2017 Exam C#, или да ми бъде изпратени съобщението, за да се запиша отново   ?
Бях упоменал, че ще желая компютър в деня на изпита !

 

 

 

0
Programming Basics 14/03/2017 18:30:38
ItsoDimitrov:
Отговориха ми на въпроса
PaolinaNikolova avatar PaolinaNikolova 13 Точки

На мен също ми излезе Java първо, но бях натиснала 18/03 и тогава е Java, а сега съм на 19/03 от 9:00 в зала Inspiration и всичко си е наред. Виж да не си объркал датата 

0
ItsoDimitrov avatar ItsoDimitrov 28 Точки

Добре, А как мога и аз да поправя сгрешеното ? 
Как да се върна на страницата, в която се попълват датата и часа ? 

 

0
14/03/2017 20:33:36
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.