Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lera_13 avatar lera_13 1 Точки

Домашно за оценяване

Здравейте,

Искам да оценя нечие чуждо домашно, но винаги като избера бутона "Свали домашно за оценяване" ми сваля моето.

Това е страницата, където се мъча да сваля чуждото домашно:  https://softuni.bg/trainings/homeworkevaluations/evaluate/5039

Тук съм качила и PrintScrn http://dox.bg/files/dw?a=7c929e5d23

 

Тагове:
0
QA Automation 07/04/2017 15:50:24
uzunovz avatar uzunovz 61 Точки

Здравейте,

Може да има проблем след обновяването на сайта. Аз оцених 3 домашни вчера и нямаше проблем.

По какво го разпознавате, че е вашето? Може да е подобно просто?
Ето какво бих направил аз:

  1. Затварям всички прозорци на студиото
  2. Свалям архива в различна папка от моето домашно и го разархивирам в нея.
  3. отварям солюшуна и преглеждам домашното.
  4. Дори да е моето, давам реална оценка
  5. Изтеглям ново домашно по и повтарям горните стъпки. Тук внимателно вижте дали името на архива, който сваляте се е променило, съответно и линкът трябва да е с друг номер, да не завършва на 5039, а на нещо друго.


Ако номерът не се сменя, значи има проблем със сайта. Вижте дали се повтаря от друг браузър. Може да има запазен кеш от старата версия на уебсайта и затова да се получава при вас. Ако пак не сваляте различно домашно, пишете са info@softuni.bg за проблема.

Дано съм помогнал.
Успех!

 

0
lera_13 avatar lera_13 1 Точки

Опитах всичко това но не помогна - благодаря ти! Силно се надявам това, че сайта не функционира правилно да не повлияе на оценяването и да си оправят бъговете като цяло.

0
uzunovz avatar uzunovz 61 Точки

Оказа се проблем със сайта.

Доста колеги сопедлиха във фейсбук, че оценяват собствените си домашни. И при мен се получи така.

Ще пиша за всеки случай на info@softuni.bg
 

1
nellysiko avatar nellysiko 5 Точки

Аз имам същият проблем

1
uzunovz avatar uzunovz 61 Точки

Писах днес на info@softuni.bg za problema.
Ако има раздвижване, ще дам знак.

 

0
lera_13 avatar lera_13 1 Точки

Проблемите със сайта станаха нещо прекалено много... Явно не тестват преди да си качат нещата на продукционна wink

1
DJBuro avatar DJBuro Trainer 105 Точки

Това е бъг и работиме по отстраняването му, но нещата се оказаха по дълбоки от очакваното. Съжаляваме за неудобството когато е оправено ще пиша тук, до тогава преустановявам проверките!

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.