Софтуерно Инженерство
Loading...
lera_13 avatar lera_13 1 Точки

Домашно за оценяване

Здравейте,

Искам да оценя нечие чуждо домашно, но винаги като избера бутона "Свали домашно за оценяване" ми сваля моето.

Това е страницата, където се мъча да сваля чуждото домашно:  https://softuni.bg/trainings/homeworkevaluations/evaluate/5039

Тук съм качила и PrintScrn http://dox.bg/files/dw?a=7c929e5d23

Тагове:
0
QA Automation 07/04/2017 15:50:24
uzunovz avatar uzunovz 61 Точки

Здравейте,

Може да има проблем след обновяването на сайта. Аз оцених 3 домашни вчера и нямаше проблем.

По какво го разпознавате, че е вашето? Може да е подобно просто?
Ето какво бих направил аз:

1. Затварям всички прозорци на студиото
  2. Свалям архива в различна папка от моето домашно и го разархивирам в нея.
  3. отварям солюшуна и преглеждам домашното.
  4. Дори да е моето, давам реална оценка
  5. Изтеглям ново домашно по и повтарям горните стъпки. Тук внимателно вижте дали името на архива, който сваляте се е променило, съответно и линкът трябва да е с друг номер, да не завършва на 5039, а на нещо друго.

Ако номерът не се сменя, значи има проблем със сайта. Вижте дали се повтаря от друг браузър. Може да има запазен кеш от старата версия на уебсайта и затова да се получава при вас. Ако пак не сваляте различно домашно, пишете са info@softuni.bg за проблема.

Дано съм помогнал.
Успех!

0

Опитах всичко това но не помогна - благодаря ти! Силно се надявам това, че сайта не функционира правилно да не повлияе на оценяването и да си оправят бъговете като цяло.

0

Оказа се проблем със сайта.

Доста колеги сопедлиха във фейсбук, че оценяват собствените си домашни. И при мен се получи така.

Ще пиша за всеки случай на info@softuni.bg

1
nellysiko avatar nellysiko 5 Точки

Аз имам същият проблем

1

Писах днес на info@softuni.bg za problema.
Ако има раздвижване, ще дам знак.

0

Проблемите със сайта станаха нещо прекалено много... Явно не тестват преди да си качат нещата на продукционна wink

1
DJBuro avatar DJBuro Trainer 105 Точки

Това е бъг и работиме по отстраняването му, но нещата се оказаха по дълбоки от очакваното. Съжаляваме за неудобството когато е оправено ще пиша тук, до тогава преустановявам проверките!

1