Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vespa avatar vespa 0 Точки

От фабричен windows 10 инсталиране на windows 7.ПРОБЛЕМ!!!!

Здравейте,

имам един въпрос-проблем и много ще се радвам ако успеем да му намерим решение.

Компютърът ми е с windows 10 фабрично инсталиран,но искам да го махна и да си сложа 7цата.Обаче не става по никакъв начин.BIOS-a не разпознава диска със 7цата,флашки абе нищо.Дори опитах да ги инсталирам едновременно(не през BIOS-a,а с нормален инстал в/у действащата 10ка) като идеята беше после да махна 10ката и да си остане само 7цата.И така не можа да се инсталира.До колкото се информирах разбрах ,че новите BIOSи били настроени така,че да разчитат единствено 10ки (и следващи версии).
Моля някой ако има представа как може да се инсталира 7ца да сподели!

Тагове:
0
Общи приказки
choleR avatar choleR 8 Точки

Здравей,

за да инсталирате Windows 7 и да нямате проблеми е необходимо да обновите BIOS-а до по-нова версия.

Ако имате проблеми и с една от по-новите версии на системата - прочетете това!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.