Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DilyanaGeorgieva avatar DilyanaGeorgieva 81 Точки

Задача 1 Book Problem - от изпит 26.04.2015 morning - Java

Здравейте, имам проблем със задача 1 от изпит 26.04.2015 morning. В IntelliJ работи , в Judge ми дава грешка "Compile time error".

Не знам решението ли е грешно или има друг проблем, предварително благодаря на отзовалите се.

Това е условието: https://pastebin.com/dxJqP4V2

Това е моето решение: https://pastebin.com/DwmNSQ7M

Тагове:
0
Programming Basics 13/04/2017 20:23:40
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Здравей,

освен ако аз не съм прочел нещо правилно, грешката е на третия ред:

line 3    public interface bookProblem260415morning {

line 3    public class bookProblem260415morning {

0
DilyanaGeorgieva avatar DilyanaGeorgieva 81 Точки

Това дори не знам как се е получило, не съм учила още такива неща.

Благодаря.

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Интерфейсите са част от ООП. На този етап не ти трябва дори да знаеш какво са. laugh

Успех!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.