Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

Основи на програмирането

Здравейте , записах се за основи на програмирането през за месец април ( онлайн форма) , но не знаех , че през май ще има в Бургас и ще имам възможност да посещавам занятията присъствено . Въпросът ми е мога ли да се откажа от курса за месец Април и да се запиша за този в Бургас през месец Май ?

1
Programming Basics 14/04/2017 20:48:32
MartinYanchev99:
Отговорено е на въпроса!
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Просто се запиши и на другия. Ако решиш да се явяваш на изпит ще си платиш за него. Ако вече си платил за онлайн курса ще трябва някой от екипа на Софтуни да ти каже как да процедираш.

Успех!

0
MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

Но нали този , който започва през Април няма да е свършил когато запомне другия през Май. Или не е проблем ?

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Не е. laugh Даже ако следиш онлайн курса ще си една крачка напред!

P.S. За регистрирани потребители са достъпни ресурсите от всички издания.

0
14/04/2017 21:38:27
MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

Благодаря много !!!

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Пак заповядай!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.