Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

StefanaPetrova avatar StefanaPetrova 0 Точки

Изпит - има ли възможност за още една дата?

Здравейте!

Тъй като 7-ми е почивен ден и се съчетава с официалните празници, предполагам и други хора като мен ще пътуват.

Има ли възможност за още една дата за изпита?

Благодаря предварително!

Тагове:
0
WordPress Basics
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

Вариантът Ви е поправка от следващата инстанция на курса. :)

 

0
PolinaTsvetanova avatar PolinaTsvetanova 3 Точки

Мен също ме интересува алтернативна възможност. Кога се очаква да бъде следващия курс, когато ще можем да защитим. Спомена се и като вариант дистанционна защита на проекта или по-ранна, в рамките на последното упражнение евентуално.

1
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

"...или по-ранна, в рамките на последното упражнение евентуално." - за това се обърнете най-добре към лектора или информация.

Дистанционната защита се извършва по скайп в деня на защитите. Когато стане време, например ако започват от 10, пишете на някой от скайп акаунтите на софтуни, които ще ви бъдат предоставени и ще бъде насрочен час за защита. 

:)

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ами освен да покажете сайта по-рано, по време нa деня за консултации: 3 май.

0
20/04/2017 15:11:43
Tishkata75 avatar Tishkata75 1 Точки

Привет!

Записан съм в Online формата на курса и се интересувам - може ли да се явя на определената дата на място в СофтУни, за да положа изпит?

 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Може на място да защитиш проекта, да, дори да си в онлайн форма.

0
28/04/2017 11:41:28
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Има ли смисъл да правя сайт на wordpress сега? Защото бях разбрал че някакви поправки ще има към края на май и на първи и втори юни, нещо такова или аз бъркам???

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Август ще има нова дата със следващия випуск.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.