Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ruben avatar Ruben 7 Точки

[Useful Info] Programming Basics C# using Nakov.IO

Здравейте колеги. Днес докато гледах лекция на Наков видях една библиотека, която лично на мен ми допадна много и реших да ви я покажа. Става дума за това как да въведем няколко числа на веднъж в конзолата на един ред разделени със слейс. 

Дано да ви е било полезно. 

https://youtu.be/hwnbjP7vXMQ

Забрвих да покажа в клипа, че по този начин можете да забравите за проблема с точката и запетаята при въвеждане и регионалните настройки на компютъра. 

Тагове:
0
Programming Basics
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Здравей,

идеята за по-интересни задачи е добра. Има и едно но : такъв тип задачи се решават с алгоритми далеч над началното ниво ( рекурсия, анализ на графи и дървета ). Не че  е лошо хората да се интересуват но за повечето ще е малко трудно. Все пак благодаря!

P.S. Курса, който цитираш наистина си заслужава.

1
21/04/2017 17:56:59
Ruben avatar Ruben 7 Точки

Мисля, че мнението ти се отнася за предишния ми пост. Но иначе ти благодаря за отзива, за мен значи много. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.