Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Задача 5. Лисица

Здравейте приятели, 

по принцип задачите с рисуване са ми най-интересни и тях ги решавам с най-голямо удоволствие. На пръв поглед въпросната задача ми работи без никакъв проблем. Проблема е там, че като поставих решението си в Judge системата ми се скара много сериозно и ми върна 0/100. Нулевите тестове минават, в следващите 10 теста нещо ми гърми, но не мога да разбера какво. Допитвам се до вас, защото в условието на задачата, няма много информация, а това, което съм го видял съм го напрвил...

Прикачвам решението си и линк на задачата в Judge системата, от където може да свалите и условието и.

Благодаря! :)

Тагове:
0
Programming Basics 07/03/2017 18:54:05
athristov avatar athristov 29 Точки

Здравейте , не можах точно да разбера каква е логиката за средната част (редовете с очите). Мерси.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.