Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

[Въпрос]Прием през септември с изпит от април .

Здравейте колеги и колежки . На 1 во място честито на всички приети . Аз имам един доста належащ въпрос : 

- Приет съм на 1 во класиране за присъствено/онлайн обучение . 

По предишни планове имах намерение да прекарам лятото си работейки , за да се подготвя финансово за следващата година и за това исках да запиша 1 во нито от септември . Последният отговор на въпроса ми дали оценката от сегашния изпит ще се брои за приема през септември беше , че ще се брои . Въпросът(\ите) :

-Сегашната оценка зачита ли се за септемврийския прием ? Ако да , в крайния и вид ли (т.е. много добър и т.н. ) или отново минава през скалирането , взимайки се точките от изпита ? 

-Или директно можеш да се запишеш за тогавашния курс или всичко е според зависи от тогавашните резултати , т.е. може за тогавашния пример 1 резултат да е недостатъчен и да не може да запишеш ? 

 

Като цяло въпросът е как процедираме ако искаме да запишем за септемврийския прием , а не за сегашния . Благодаря предварително и поздрави :) 

Тагове:
5
Въпроси за SoftUni
silviyanikolova avatar silviyanikolova 26 Точки

Здравей Росен,

И аз имам подобен въпрос, но предполагам отговорът е чисто и просто явяване отново за следващите приемни изпити през септември! Наистина е сложно решение дали човек да се запише сега (и поради невъзможност да учи, да не може да си вземе изпитите) или да пропусне шанса си и да се пробва септември наново..

Поздрави,

Силвия

0
VNikolov avatar VNikolov 51 Точки

Доколкото аз разрах, и преди беше задаван същия въпрос, и някой от екипа мисля, че беше отговорил, че ще може да се включим в класиране през септември със оценката от този изпит. Все пак не съм напълно сигурен, докато някой от екипа не потвърди. Аз също искам да се запиша за септември със оценката от този изпит.

П.П: Току що получих имейл, който потвърждава казаното. С други думи ще може да се участва с резултата от изпита, но ще се прави класирането отново, което означава, че наново ще се изчислява форумната активност  и другите бонус точки от домашни и присъствие. Също така ще трябва да се запишем на подготвителния курс отново.

1
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

Аз пък не съм получил такъв мейл ;D И все пак ще е хубаво да има конкретен отговор , защото е доста объркващо . Като точки на изпита резултата ми не беше бог знае какво , но след приравняването и т.н. заради трудността на изпита , домашни и т.н. излезе хубав . Би било неприятно ако същия резултат се формира наново и примерно дам , че искам да съм ''онлайн'' на следващия курс 0 , защото би ми било 3 ти път , ако го посещавам и накрая оценката да се окаже с 1 единица примерно занижена . Не , че няма и изпит тогава , ама все пак би било добре да знаем колко точно ни въри работа сегашната такава : ) 

0
VNikolov avatar VNikolov 51 Точки

Не си получил, защото аз попитах и ми отговориха следното:

Здравейте, Можете да ползвате резултата си за следващият прием, но ще трябва да кандидатствате за съответния сезон. Съветвам и да предавате домашни (ако се запишете за присъствена форма) и да следите форумната си активност, защото ще участвате в ново класиране на есен. Т.е. ако сега сте на 153 място, тогава може да сте по-надолу или по-нагоре в зависимост от резултатите на състудентите ви.
2
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

Duh ,  сложна работа , мерси се пак ..  :  )

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.