Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivakis avatar Ivakis 98 Точки

Здравей, да, обучението се води на C#, аз също в PB бях на Java, но преди 2-3 седмици започнах да гледам лекциите от Тech module и попреминах на C#. В началото е малко объркващо понеже се работи в друга програма и самите опции и шорткът бутоните са различни, което е доста дразнещо докато ги свикнеш. После е ок. Иначе езиците са доста близки, разлика има в някои дреболии, но нищо притеснително.

Всичко ще ок, няма място за притеснение :))

1
DilyanaGeorgieva avatar DilyanaGeorgieva 81 Точки

Oще като се опитах да инсталирам Visual Basic ударих греда, освен това не мога да намеря версия 2015, която използват в extended курса от Януари месец. Случайно някой да има инсталационен файл от версия 2015?

0
Ivakis avatar Ivakis 98 Точки

Аз изтеглих VS 2015 от тук . За да го подкараш ще ти трябва майкрософтски акаунт.

0
DilyanaGeorgieva avatar DilyanaGeorgieva 81 Точки

Благодаря, подкарах го. Направо си е повод за празник, поне вече имам къде да пробвам да пиша.

0
Ivakis avatar Ivakis 98 Точки

Браво! Ще има още няколко засечки, които ще ти вдигнат кръвното, но след това всичко ще е точно :) Успех

1
viko97 avatar viko97 1 Точки

Това е много тъпо честно.Да наистина няма кой знае каква голяма разлика между тях,ама щом ще се продължава с C#,по-добре да беше този PB на C# ,а не и Java.Аз го карах на java и искам с java да си продължа.....

Въпрос.- Кога ще разберим,кога започва теха и как да си запишем в коя група да сме,дали интензивна или разширена.

0
DilyanaGeorgieva avatar DilyanaGeorgieva 81 Точки

До 15 май е записването за Tech модула този месец, аз лично ще изчакам до следващия, защото имам нужда да науча в подробности C# на базово ниво, преди да се впусна в по-сложните неща. Някой неща са доста различни между двата езика, но за няколко седмици мисля, че ще се справя, предвид това, че нямам много време за учене.

Относно интензивна или разширена група, предполагам, че се уточнява при записването.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.