Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v.krastev avatar v.krastev 54 Точки

По-късно записване за стажантската програма

Здравейте!

Минах приемния изпит на 7 май и ми пратиха мейл за стажантската програма. Не мога да започна сега, ще ми е възможно към края на годината, може би началото на следващата. В мейла си пише че прием има три пъти в годината - януари, май и септември (когато са и приемните изпити нали..) Въпросът ми е следният - ако в момента НЕ кандидатствам, но си продължа Tech Modul-а за който вече си се записах, ще имам ли право септември или януари да кандидатствам за тогавашния прием за стажантската програма?.

Предварително благодаря на всеки, отзовал се с полезна информация!!!!!

Поздрави, Владислав

1
Работа
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки
Best Answer

Здравей,

     Няма никакъв проблем да се включиш по - късно. Съветвам те само да се стремиш да запазиш високия успех. В момента в който имаш желание пиши на internship@softuni.bg.

2
v.krastev avatar v.krastev 54 Точки

Жив и здрав!! Благодаря за отговора! За високия успех - предполагам от следващите модули ако изкарам четири да речем и със средна оценка 5 няма да ставам за стаж, това имаш предвид?

Иначе благодаря - SoftUni продължава да ми доказва че е про-студентите, а не про-уж нещо се прави и да взимаме пари за това...

Поздрави!

0
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Средния ти успех трябва да е над 5.00. Това с четворките ще се направя, че не съм го видял ... :)

Успех.

0
v.krastev avatar v.krastev 54 Точки

Мислех че е 5.50, за това... :D иначе отново - много благодаря за информацията! Дано е от полза и на други!

0
RifatCholakov avatar RifatCholakov 53 Точки

Аз съм в Software Technologies и следният ми успех е 6,00. What type of skills should I have in order to get approved into the program? What should I include in the CV and the Cover Letter?

0
17/05/2017 17:37:04
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.