Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dimov01 avatar Dimov01 0 Точки

Проблем в сайта на СофтУни

Здравейте!
От известно време виждам , че имате проблем в сайта. По точно проблема е при въвеждането на информацията на новорегистриран потребител , какъвто съм и аз. Изразява се в това, че при попълване на информацията за студента , не ми се дава възможност да си попълня данните за държава и град , а без тях не мога да завърша профилната информация. При посочване на полето за държава се появява само undefined и после нищо , а след като напиша България ми дава , че не е коректна информацията. Моля обърнете внимание на проблема. Пробвах от различни устройства , но пак нищо. Пробва и човек който вече е регистриран от много време , да си промени информацията и при него стана така.

Тагове:
ChrisPam:
Проблема вече е оправен :)
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки

Работи се по проблема, в най-кратък срок ще бъде оправен. :)

 

Поздрави,

Кристиян!

0
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки

Проблема вече е оправен :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.