Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Относно изпита

Здравейте колеги,

Датите за изпит на текущото издание на курса са 21 и 28 май, 2017 г., като и на двете дати изпитите почват от 9 часа сутринта и продължават до 3 следобед (продължителност 6 часа).

На няколко пъти ме питахте и ви подведох относно явяването. Имате право да се явите И НА ДВЕТЕ дати, достатъчно е да се явите на едната. Второто ви явяване се води "поправка" и трябва да заплатите таксата втори път (след първото и преди второто явяване).

Така че имате 3 варианта:

1) явявате се САМО на първата дата (плащате 1 такса)

2) явявате се САМО на втората дата (плащате 1 такса)

3) явявате се на първата дата и ако не се справите, плащате таксата отново и се явявате на втората дата (общо 2 такси)

Това ми обясниха последно като говорих със СофтУни.

Ще получите мейли от СофтУни, както и известия в студентската система, с линкове откъдето да се запишете за изпит (в следващите ден-два).

За самия изпит:

- НЯМАТЕ право да комуникирате с никой, нито в залата нито чрез Интернет, освен с квесторите (аз ще съм там).

- Имате достъп до Интернет, но нямате право да публикувате неща или да комуникурате с някой. Нямате право и да ползвате cloud storage/sync неща от порядъка на Dropbox, Google Drive и т.н.

- Имате право да си носите собствени лаптопи. Имате право да ползвате и машините в залата, но те са ограничена бройка.

- Имате право да си носите каквито материали решите, включително книги, материали от този курс, материали от други курсове, храна, напитки (не съм сигурен дали алкохол е разрешен, но дори и да е, не ви го препоръчвам :D) и каквото още се сетите, стига да не пречите на хората около вас.

- Изпитът се оценява напълно автоматично от Judge системата. В момента, в който започне изпита, аз нямам абсолютно никакъв ефект върху оценяването му, всичко зависи от обективните резултати, които ще изкарате вие.

- Единствената ситуация, в която мога да повлияя на оценяването, е ако хвана някой да преписва. Имам няколко начина да хвана преписвачи (някои от тях изпробвани по време на judge assignments...), така че силно ви съветвам да не преписвате на изпита.

Видеото последната лекция - от подготовката за изпит - най-вероятно ще излезе тези дни. Препоръчвам ви за първата задача да гледате видеото от камерата, защото лаптопът реши да даде BSoD преди за запазя първия запис, така че той ще липсва (в него обсъждахме и някои от споменатите тук неща за изпита), но пък камерата би трябвало да е записала всичко.

Радвам се, че имах възможност да ви поразкажа някои неща за C++ и се надявам да ви е било интересно и полезно - на мен ми беше.

Тук съм за въпроси :)

До нови срещи,

Жоро

Тагове:
4
C++ Programming 16/05/2017 00:58:04
Dimitar_Petkov_Petkov avatar Dimitar_Petkov_Petkov 169 Точки

С големи благодарности към Жоро - изключително съм доволен от начина на преподаване, от бързината с която ни отговаряше на запитванията във форума и от оригиналните и много "обучителни" задачи които ни измисляше. И за домашна работа и във Judje системата. Да си жив и здрав Жоро и ... каквото си наумиш !

Сигурен съм че болшинството колеги споделят моето скромно мнение !

Надявам се и в бъдеще да можем да посещаваме водени от него курсове !

1
MartinBG avatar MartinBG 4803 Точки

Благодарности и от мен!

Подкрепям мението на Митко, особено в частта с посещаването на други курсове, водени от Жоро. Няма значение по какво - ако ще и по цветарство или плетене на една кука да са cheeky, пак ще се запиша!  Удоволствие и привилегия е да имаш учител като Жоро!

Поздрави!

0
Wanker avatar Wanker 15 Точки

Подкрепям, изключително удоволствие за сетивата беше посещаването на този курс!

0
krasio12356 avatar krasio12356 19 Точки

Извинявам се, къде трябва да се запиша за изпита ?

0
DimitarTraykov avatar DimitarTraykov 2 Точки

И аз се присъединявам към мнението на Dimitar_Petkov_Petkov. Курсът беше много добър и полезен, a начина на поднасяне на информацията - доста интересен. Надявам се, че и занапред ще имаме възможност да се наслаждаваме на някой твой курс,  Жоро! Благодарности!

Поздрави,

Димитър

0
IvayloSlavov avatar IvayloSlavov 5 Точки

Привет. От позицията си на човек изкарал курса онлайн мога само да адмирирам Жоро за добрата работа, детайлните обяснения и приличната организация на метериала. Задачите от домашните бяха забавни и интересни (поне тези които имах време да напиша). Напълно споделям мнението на колегата Димитър.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.