Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

oPtyBG avatar oPtyBG 36 Точки

Добавяне на .CSV към C# проект.

Някой може ли да ми каже как да добавя .CSV файл към C# проекта си.

Искам да го виждам отстрани при файловете, където е и .CS файла, за да мога да му задам copy to output directory.

Искам да мога да го зареждам и да го чета по релативния му път, а не по абсолютния след като компилирам кода, така че да тръгва на различни компютри. 

 

Тагове:
1
Module: C# Advanced
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Ако е в папката на проекта и не го виждаш, просто виж в бутоните на Solution Explorer-а има едно бутонче show all, което показва скритите файлове а.к.а тези които не са инклуднати в проекта. Като го видиш му дай include in project. Това мисля, че е проблема в случая. Успех!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.