Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

flareset avatar flareset 140 Точки

Предполагам, че питаш за миналогодишното издание на курса, за да прецениш дали да се запишеш в предстоящия? Предишният беше платен и успях да видя само няколко видеоурока, преди да ограничат достъпа, но като не много напреднал в тази област мога да кажа, че каквото и да види един начинаещ, няма да е много доволен, защото информацията е огромна и докато започнат на човек да му се проясняват нещата, трябва да мине повечко време. Освен това, независимо от курса, за добри резултати трябват личен интерес и много самостоятелно самообучение и практика, но това е така и в другите сфери. Не се знае доколко тазгодишният курс ще прилича на миналогодишния, затова се запиши онлайн (ако не се лъжа присъствените места са вече заети) и виж как ще се получи при теб. После кажи дали си доволен. :) След  курса по Unity имаше непублична анкета към участниците за качеството на курса, но тази форма за допитване не ми се видя много удачна защото подбраните въпроси и ограничените опции за отговори не даваха възможност за лично или обективно мнение, и не я попълних. Мисля, че една свободна форма за отговори би била по-подходяща и полезна за организаторите в стремежа им да подобрят съдържанието и представянето на информацията в курсовете.

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Мисля, че се сещаш за друг курс от 3D Animation track-a, тъй като бяха проведени общо 4 или 5 инстанции на обучението, които работиха като "нива" на обучение. Първият курс - както тогава, така и сега - е напълно безплатен и насочен към хора с изцяло начален опит.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.