Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YaneZ avatar YaneZ 33 Точки

[JavaScript Fundamentals] 03. Distance over Time

Здравейте!
Това е решението ми за задача 3 от упражнението Expressions, Conditional Statements and Loops. Като тествам решението си в браузър всичко върви както трябва, но в judge ми дава като отговор NaN. Не мога да разбера какъв е проблема. Моля за малко помощ! :)

function distance(v1, v2, t) {

    let dist1= (v1 / 3.6) * t;
    let dist2= (v2 / 3.6) * t;
    let delta = Math.abs(dist1- dist2);
    console.log(delta);
}

 

Тагове:
0
Module: JS Advanced 29/05/2017 16:06:42
ppbaev avatar ppbaev 157 Точки

function distance(input) {
    let dist1= (input[0] / 3.6) * input[2];
    let dist2= (input[1] / 3.6) * input[2];
    let delta = Math.abs(dist1- dist2);
    console.log(delta);
}

Едно време така се взимаше вход в judge с масив. За твоя вариант с 3 променливи, някой друг да каже.

1
YaneZ avatar YaneZ 33 Точки

Интересното е, че входа на предишната задача ми е по същия начин и там минава, но както и да е. Благодаря!

0
kristina111 avatar kristina111 59 Точки

В условието на тази задаче пише, че входът ще е масив от числа. Затова ти гърми. Във всяка задача входът може да е различен, трябва да се чете внимателно условието.

Ето и моето решение, подобно на това на ppbaev, но използвах обекти.

0
28/05/2017 21:56:47
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.