Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgibaldjiev avatar georgibaldjiev 9 Точки

[Python] Тръби в басейн

Здрасти, решавам допълнителните задачи от упражнението Прости логически проверки.Реших Транспорт, Поспалвиата котка Том с 100 и сега стигнах до тръбите.Решението ми взима 76/100.Къде може да е грешката?Знам, че в формат функцията кодът е неясен и с много скоби, но така го написах- съжалявам.

https://pastebin.com/11GBme4g

0
Python 29/05/2017 16:09:10
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки
Best Answer

Би било добре да споменаваш на какъв език пишеш(очевидно е python но това не всички ще отгатнат по кода). Също е добра практика да има линк към условието.

А за тази задача доколкото знам в Джъдж 100/100 излиза само на C# (може да се нагласи и на други езици но трудността превишава нивото на началния курс - трябва да се нагласи точността да е същата като C#(double))

0
georgibaldjiev avatar georgibaldjiev 9 Точки

Мерси за информацията.Благодаря и за съвета да споменавам езика и условието - ще го направя другия път, когато пускам въпрос.

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Пак заповядай !

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.