Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

koredalin avatar koredalin 0 Точки

Има ли готови ресурси преди и след дадена лекция?

Има ли готови ресурси преди и след дадена лекция? За Симфони курса се интересувам по-специално.

Има ли репо с версии преди и след дадена лекция, или поне някакви zip файлове с моментния статус на кода? За да може да се работи директно по домашното, а не да се опитваме да преписваме всяка запетайка от лекцията?

Благодаря

Тагове:
0
Symfony 29/05/2017 15:59:01
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

Здравей,
Аз си направих едно репо преди презентацията на 26 май. https://github.com/GoranYanvko/softuni-symfony.git
Може малко да ти е объркващо, защото са бутали по роутовете на контролера и за да ти тръгне проекта трябва да напишеш /fruits
или vegetebls
Освен това са пренасочили темплета да не е в баисните а този за контролера, ако ги търсиш.

След 26 май не съм ги гледал дали са качили обновената версия в гитхуб :)

0
29/05/2017 16:05:56
koredalin avatar koredalin 0 Точки

Извинявам се.. - Аз питах за Симфони курса, не за Магенто.

Благодаря Алабама.

0
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

Моя грешка не съм погледна кое от двете ти давам, защото съм се записал и на двата курса, давам ти линк към симфони https://github.com/GoranYanvko/softuni-symfony.git

0
koredalin avatar koredalin 0 Точки

Сега виждам, че са качили заданието на домашното.. - Но така или иначе крайната версия (след лекцията) все още липсва.

frown

0
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

И срокът е увеличен :) мисля, че няма нещо фатално, което да сме изпуснали. Може би в началото на следващата лекция ще има 10-15 мин коментар за последната част.

0
29/05/2017 17:34:34
koredalin avatar koredalin 0 Точки

Добавиха и втората част от лекцията.

Жалкото е, че явно няма да качват никакъв код.

sad

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.