Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

efex_r avatar efex_r -9 Точки

Дефиниция за кредити

Здравейте,

понеже се наложи да "сверя" някои понятия относно моя курс,

се наложи да "разбера" какво значи КРЕДИТ.Не финансов разбира се, а този "студентския".

Аз не съм следвал във висше учреждение и никока не ми се е налагало да "разбирам" какво е "кредит".

Понеже не намерих отговор във FAQ където предположих че е най-удачното място подобна информация,

започнах едно мъчително търсене из форума.

Някъде към емнайстия пост подобно от тестовете за "открий" липсващата фигура, заключих че тези кредити

били някаква "система" за която аз съм пълен невежа.

Разбира се още на първата искра, чрез метода на мислене извън кутията, се обърнах към някакъв си Гугъл, който знаел всичко

за мен а аз не знам нищо за него относно реципрочната информация, и той ме светна на еТе тоя линк
http://mu-varna.bg/BG/Students/Pages/CreditSystem.aspx

Превзех нивото за около 20 мин,и реших да жертвам още 10 в услуга на следващите като мен, т.е. да публикувам хак-кей

като в каратеката, с презумцията че времето е ценно, още повече че на фона на вселената ние проблясваме за миг като съществуване

така че разделено на 30 мин си е доста като крайна стойност,

Та молбата ми е отговорника за този клъстер на университета, да постави тази информация(най-нужната от линка) като отделен FAQ може би, или ако все пак съществува някъде из сайта(не ми се губеше още време да се проверя това) , то това инфо да бъде по лесно за намиране, защото все пак това е елементарно парче от пъзела и не е фатало но е доста дразнещо когато сме го забравили под кутията.

Моля за по-смекчено разбиране, на евентуално "по-остро" "прозвучали" думи от поста, и цялата идея е да помогна а не да критикувам каквото/когото и да е.Благодаря за овациите пред моят скромен пиедестал на творческа и поетична мисъл.Наздраве и обещавам че повече няма да карам..аа...да пиша пил...

-6
Предложения и проблеми 27/05/2017 22:22:44
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Господин efex_r, кредитите не са нищо по-различно от точки, получавани за завършен курс, необходими за завършване на обучение. Не са необходими "Дендизми" (сещате се от къде идва термина) за задаване на въпрос или отговаряне на въпрос във форума.

0
efex_r avatar efex_r -9 Точки

Да, това беше очаквания отговор, който можеше да бъде първи,

и просто да се допълни "пич, тва не е толкова важно като информация",

и сагата война и мир да приключи още в дипломатичния отсек.

Благодаря за което.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.