Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MeGaDeTH avatar MeGaDeTH 2 Точки

8. Git and Github - 3. Meet Some Colleagues

Здравейте , колеги! Тъй като предполагам не сме малко хора, записали онлайн формата, предлагам да си помогнем опознавайки се именно според идеята на задачата. От нас се иска следната информация за 3 или повече колеги:

- What is their name?

- Where are they from?

- What hobbies/pastimes do they enjoy?

- Why did they pick SoftUni?

Ето от мен:

- Мартин Тасков;

- Кюстендил;

- Свирене на китара, пеене и вдигане на тежести;

- Избрах СофтУни, защото считам, че е най-добрата обучителна платформа в областта на програмирането, както от гледна точка на информация, така и от страна на професионалното отношение към хората;

 

2
Programming Fundamentals 30/05/2017 20:33:32
danslavov avatar danslavov 22 Точки

Един вид продължение на темата от фейсбук :)

 

Аз съм Данаил,

от София, но вече 8 години живея на село.

Хобита нямам освен нормалните занимания по двора и градината. До миналата есен даже опитвах да съм пчелар, може би от догодина пак ще продължа :)

Избрах СофтУни, защото ми го препоръчаха хора от сферата на автоматиката, в която по принцип искам да работя.

1
vilin avatar vilin 5 Точки

Ами може да сформираме 1 група. Да размeним контакти (facebook) и да видим след това какво ще праивм. 

0
danslavov avatar danslavov 22 Точки

Може, може. Аз във фейсбука съм Danail Slavov. Обаче напоследък имах повече работа и още дори не съм догледал лекцията за Git, така че не знам съвсем какво трябва да се прави. Нещо там да качваме разни неща, всеки да си променя и после да мърджваме. Евентуално довечера ще догледам.

0
ObedMarsh avatar ObedMarsh 1 Точки

GitHub - ObedMarsh

Facebook - Obed Marsh

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.