Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Въпроси относно предстоящата конференция в Боровец

Здравейте,

Проявявам желание да участвам в предстоящата конференция в Боровец, но фактически все още съм ученик  (12 клас). В такъв случай възможно ли е да взема участие или има някакви ограничения?

Освен това, в случай че няма проблем с описаното по-горе, бих желал да намеря някой, с който да поделим стая, от гледна точка на по-голямата изгода, както и за компания. Също така ако има варианти за някое местенце в кола би било добре.

 

Благодаря предварително.

0
Въпроси за SoftUni
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Няма никакъв проблем да дойдеш, конференцията е главно насочена към студенти на софтуни, но всеки с интерес към програмирането е добре дошъл. При нас може и да има едно свободно място, но не съм сигурен, иначе винаги ще се намери и друг с когото да пътуваш. Потърси ме на някой от координатите, които съм оставил в профила ми, за да те държа в течение :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.