Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

LubomirSlavov avatar LubomirSlavov 3 Точки

Оценки от изпит 28.05

Извинявам се, може ли някой да каже кога горе-долу ще излязат крайните резултати. При мен пише 5.52 точки на краен резултат което е странно.

Благодаря предварително.

Тагове:
0
C++ Programming
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Здравей,

От СофтУни ми казаха, че днес ще качат протокола, така че ако днес ти се е появила тази оценка, значи е от оценяването, което са качили. Не са ми писали на мен с финален протокол за оценяването, аз им бях пратил един след изпита на 28-ми, в който за теб конкретно излизат ~71 точки, което като оценка (поне по моите формули) възлиза на 4.80 - възможно е да има грешки в моите сметки, които те да са оправили, възможно е и да са изменили критериите за оценка (т.е. границите за взет/сертификат), но няма как да знам, докато не ми пишат (ако изобщо се случи това).

Интересно е да видим други хора какви резултати са получили - дали има разлики само при теб или има и при други.

Поздрави,

Жоро

0
LubomirSlavov avatar LubomirSlavov 3 Точки

Точките които виждам седят от миналата седмица. Предполагам нямаш отговор, но дали ще има още един курс, Целта ми е да се поправя. Продължавам да уча и без курс, пък каквото сабя покаже :)

0
DimitarTraykov avatar DimitarTraykov 2 Точки

Здравейте, при мен си седят старите резултати (от изпита на 21-ви). По-късно пак ще проверя да видим какво ще е положението.

Поздрави,

Димитър

0
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

А, ако стоят от миналата седмица, значи всичко е наред - толкова точки имаш по стария протокол, тоест без оценката от поправката (аз си помислих, че говориш за оценка, не за точки) - тези 5.52 точки са от Judge Assignments (първия в твоя случай) + домашни. Сигурно ще публикуват обновените резултати (т.е. от втория изпит) тези дни.

За нов курс - предполагам, че ще има, но не знам кога ще бъде. Също предполагам, че ще бъде разделен на два курса, за да се намали натоварването. Няма все още нищо сигурно, но ти хубаво правиш, че учиш - в крайна сметка не е важно какво пише на някоя хартия с твоето име, важно е какво можеш и какво знаеш :)

0
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

@Aguzelov имаш около ~13.8 точки от Judge Assignments, 5 от домашни, и ~1.78, общо към 20 (поне по моите сметки). Тъй като все още не са качени резултатите от втория изпит, а ти на първия не си се явявал, имаш само тези 20 точки към момента.

Като бъдат качени протоколите от втория изпит, ще ти бъдат прибавени точките от него, към точките, които имаш в момента.

0
gosheto111 avatar gosheto111 0 Точки

Къде мога да видя оценката си?

0
LubomirSlavov avatar LubomirSlavov 3 Точки

https://softuni.bg/users/profile/show -> Обучения -> Отворени курсове

0
LubomirSlavov avatar LubomirSlavov 3 Точки

Оценките са пуснати и всичко е точно както писа, но кога ще имаме достъп да практикуваме изпита и отговорите на задачите?

0
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Здравей,

Мерси за напомнянето. Очаквах от СофтУни да ги пуснат като публикуват класирането, пратил съм им решенията и на двата изпита, но може да са пропуснали. Качих ги тъкмо в моя dropbox, в shared папката (и съм сложил линкове в страницата на курса на лекцията "Изпит") и пуснах practice-а на изпита от 28-ми. Би следвало вече да имате достъп до решенията в .shared и да можете да практикувате в Judge системата, но пиши ако някъде не те пуска или не ти дава достъп до материалите.

Поздрави,

Жоро

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.