Loading...
Stomin avatar Stomin 5 Точки

В какъв срок се издава диплома след набиране на нужните кредити?

Здравейте,

След последния изпит на 10.05.2017 вече имам нужните кредити (81) и съм минал задължителните модули за направление "PHP". В какъв срок да очаквам да бъде издадена диплома в електронен вариант? Необходимо ли е да предприемам някакви действия или това става автоматично?

Тагове:
4
Въпроси за SoftUni
Stomin avatar Stomin 5 Точки

Няма ли кой да отговори от екипа на Софтуни?

0
melik avatar melik 285 Точки

Звънни на рецепцията и ще ти кажат със сигурност.

1
kingpeter avatar kingpeter 16 Точки

На рецепцията не знаят нищо конкретно по въпроса

0
biskazz avatar biskazz 9 Точки

Някой от екипа няма ли информация по този въпрос?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.