Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

o_ignatov avatar o_ignatov 54 Точки

[Programming Fundamentals] Arrays Lab -> 04. Tripple Sum [60/100] точки?

Здравейте,

Мисля, че логиката ми е вярна и следвам указанията в документа. Защо последните 4 теста гърмят?

https://pastebin.com/4Mt60Z3R

Тагове:
1
Programming Fundamentals
o_ignatov:
Мерси!
Оправих си втория цикъл да е от i + 1 й махнах проверката.
Мина 100/100.
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

доколкото виждам,проблема е как се направил  проверката между двата цикъла,Вместо преди тях,Тук на работа нямам Vs е немога да завъртя кода :( да тествам по-подробно,

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.