Loading...
spiderbait90 avatar spiderbait90 63 Точки

[C# Advanced] 9.* Legendary Farming

На тази задача за речници сериозно са объркани изходните примери в условието.....самата задача е пълна с грешки.....някой решавал ли я е ?

Задача

Условие

screenshot

на screenshota се вижда ясно ,че сметките не са правилни изобщо.....stones e въведен като брой,но в изхода на judje го няма ?????

 

Тагове:
0
C# Advanced 11/06/2017 16:22:40
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки
Best Answer

Може би не отчиташ момента, че щом постигнеш легендата, играта свършва и игнорираш останалите ресурси на същият ред.

0
spiderbait90 avatar spiderbait90 63 Точки

Благодаря ти !!! Стана !!!

Само едно if-че сложех да прекъсна цикъла и 100/100.

Понякога се ядосвам ,когато са малко неясно условията.... :D

1
09/06/2017 11:49:14
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Това с условията - свиквай... умишлено е!
Отражение на реален свят и реални клиенти...
И на мен ми беше изнервящо... пък и все още е - донякъде :-)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.