Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cecko04 avatar cecko04 0 Точки

Methods - 3. English Name of the Last Digit

Вече забих.. Гледам и се чудя къде какво да направя, за да ми даде 100/100 judge, ама не става.. Получавам само 60/100. Пробвах с всички числа накрая и ми излизат. Сигурен съм, че грешката ми е доста лесна за намиране, просто не мога да я намеря. https://pastebin.com/qkDE6grN

Тагове:
0
Programming Fundamentals 08/06/2017 17:58:47
msotiroff avatar msotiroff 136 Точки

Винаги, когато в задачата не се изисква да се правят операции с числата(събиране, изваждане и т.н.), аз си ги декларирам и използвам като стингове, така и floating-point и integer да ми подадат не ми гърми програмата, защото няма как да подадат такова число, че да препълнят string :P ... В случая се иска само да вземем последната цифра, вместо да делим с остатък и т.н... можем да го направим така: string lastDigit = inputNumber[inputNumber.Length - 1].ToString() или така: = inputNumber.Last() или както си искаме. После кеф ти със switch, кеф ти с if, кеф ти в масив...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.