Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KrasiyMihajlov avatar KrasiyMihajlov 139 Точки

При мен се компилира след като копирах кода. Провери дали нямаш стари решения с недовършен код или дали от свойствата ти е отбелязана опцията, която ти се пуска текущият проек. А най лесно става като си погледеш Error листа и видиш за какво точно реве компилатора.

0
DimoYordanov avatar DimoYordanov 2 Точки

Здравейте, някой може ли да ми каже защо не ми компилира втория тест : https://pastebin.com/PHxbvQGb

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

quantity може да е long а numberInput го парсваш към int на 35 ред 

0
15/06/2017 00:23:07
DimoYordanov avatar DimoYordanov 2 Точки

Благодаря! Това беше грешката, даде ми 100/100.

0
v_atanasov88 avatar v_atanasov88 0 Точки

Здравейте, моя ако някой може, да погледне кода ми...60/100 очевеидо пропускам нещо.

https://pastebin.com/s1GVaCNn

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.