Loading...
Marmozetka avatar Marmozetka 1 Точки

Изпит Maya 2017

Здравейте, искам да попитам за изпита ще има ли подсигурена работна зала с копютри или ние ще трябва да си носим свой компютър? Питам защото нямам подходящ лаптоп за работа с тази програма и искам да знам преди да си платя таксата - да не стане така да дам 200 лв. да дойда и да няма върху какво да работя???

Тагове:
0
3D Animation
Dimitri avatar Dimitri 98 Точки

Здравейте,

Изпитът няма да е присъствен. Ще имате около 10 дни на разположение след последната лекция, за да го предадете. Трябва да се качи готовият проект (филмче), заедно с работният Мауа проект на линка, който ще бъде предоставен за изпита. Повече подробности ще има към края на курса. 

 

Успех,

 

Димитри

1
Marmozetka avatar Marmozetka 1 Точки

Благодаря!

0
dminkov avatar dminkov 37 Точки

Здравейте,

Във формата за плащане на изпита е отбелязано следното:

Детайли

  • Наименование: 3D Анимация за игралната индустрия - юни 2017- ранно записване
  • Образователна форма: Присъствено
  • Продукти: 3D Анимация за игралната индустрия - юни 2017

Това означава ли, че изпитът е само за тези, които са се класирали за присъствена форма на обучение?

Поздрави,

Димитър

0
Yanni avatar Yanni 3 Точки
От къде можем да получим повече информация за изпита, като например издава ли се сертификата ,къде , как , кога и .т.н .Благодаря !
0
SvetlaMIvanova avatar SvetlaMIvanova 3 Точки

Ако не се лъжа е споменато за ранното записване което е 100 лв. Мисля, че ако после си платиш 200лв, както е споменато пак можеш да се явиш на изпит, дори да не си присъствал. Все пак си плащаш нали. А идеята е, че така си осигуряваш с ранното плащане и присъствено място. smiley

0
dminkov avatar dminkov 37 Точки

Димитри е написал, че изпитът няма да е присъствен и че ще са ни нужни около 10 дни, за да си изпълним задачата. В същото време в информацията при заплащане на изпита е посочено, че той е в присъствена форма. Това се опитвам да разшифровам.

0
penko96 avatar penko96 0 Точки

Здравейте!

Сертификати се издават само за успешно взет изпит с оценка по-висока от 5. В профилите на всички потребители на сайта на софтуни има секция "сертификати", където се намират линкове на всички издадени сертификати.  Могат да се изтеглят като PDF file. 

0
SvetlaMIvanova avatar SvetlaMIvanova 3 Точки

Така де, правиш си домашното в къщи и отиваш с флашката на изпита. Ако правилно съм разбрала дилемата ти.

0
dminkov avatar dminkov 37 Точки

SvetlaMIvanova, струва ми се, че не четете целия текст - Димитри е написал, че проектът ще се добави на линк, който ще бъде достъпен, когато стане време за това. Един вид изпитът ще представлява "домашна работа". Моля, ако нямате конкретна информация, да не пишете нищо. Интерпретации много. Въпросът ми беше насочен към Димитри или някой, който може да предостави конкретна информация:

Защо във формата за плащане на изпит пише, че изпитът е в присъствена образователна форма, а в същото време Димитри казва, че изпитът няма да е в присъствена форма?

Благодаря предварително и се извинявам за разводняването на темата.

0
22/06/2017 14:08:41
Dimitri avatar Dimitri 98 Точки

Здравейте,

Не виждам в описанието на изпита да пише "присъствен", може би се бъркате заради израза "Желаещите да се явят на изпита"?

Това е истинският текст: "Обучението завършва с практически изпит, който представлява самостоятелно моделиране и анимация на 3D персонаж по зададени параметри. Желаещите да се явят на изпита ще получат официален сертификат от Софтуерния университет, ако получат оценка над Много добър (5.00)."

Както споменах на лекциите изпита ще е, като Maya Project и MP4 или AVI movie, които ще се ъплоудват, както се случва с домашните, по предварително зададен "upload" линк със срок за изпълнение. Като цяло изпита ще бъде модела и анимациите, които ще бъдат преподавани/показани по време на курса до последната лекция. 

Няма разлика в изпита за он-лайн или присъствено. Всички ще ъплоудват проекта си на сайта на СофтУни.

Успех,

 

Димитри

0
22/06/2017 17:47:09
dminkov avatar dminkov 37 Точки

Много благодаря за информацията, Димитри!

Ето тук е посочено "Образователна форма: Присъствено": https://platform.softuni.bg/payments/pay/890?appId=softuni.bg

Ето и screenshot:

Payment Details

Поздрави,

Димитър

0
Plami92 avatar Plami92 0 Точки

Здравейте! 

Днес си платих таксата за изпита по банков път. Попълнила съм всичко както трябва (данните на университета, моите имена, потребителското ми име), но забравих да въведа номера на плащането. Това проблем ли е? 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.