Loading...
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки
Best Answer

При тая задача проверките на входа са два пъти повече от останалата част от решението....

Аз съм я решил със следните проверки (след като сплитнеш входния ред по спейс):

проверка дали input.length е поне 4 елемента;

проверка, дали в началото на някой от елементите има '@';

според това къде си намерил '@' дотам ти е artist name - след като го сглобиш го проверяваш колко е дълго (макс. позволена дължина е според условието);

от '@' нататък си сглобяваш venue name  и пак правиш такава проверка както горе на artist name;

парсваш си цената и броя на билетите - ако нещо там не се случи както трябва - входа е невалиден;

 

и оттам нататък имаш още десетина реда на вкарване в речници и принтиране от речници, което според мен е по-лесната част, в сравнение с горната...

опитай да решиш с тези насоки, ако искаш готово решение ->> тук, но моят съвет е да си поблъскаш главата сам (аз се мъчих 2 дни с тая задача конкретно. След втория ден я пренаписах от нулата и тоя път се получи)

1
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Оправих проблема този ред "The singer and town name may consist of one to three words." въобще не съм го видял blush  https://pastebin.com/NT2d734a     100/100

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.