Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Lyubohd avatar Lyubohd 137 Точки

Образуване на точки в краят на Programming Basics

Здравейте,

Направи ми впечатление, че хората редовно обучение при изкарване на максимален брой точки на изпита 600, в образуването на оценката получавам 80 плюс N други точки, Хората които имат максимум точки на изпит и са онлайн форма на обучение, получават 100 точки плюс N допълнителни. Така при предаване на всички домашни в срок, работа с ментор и макар и не с най-голяма активност във форума, точките ми (80 + 16) пак са по-палко от тези на човек, с който сме се показали еднакви знания на изпита.
Не знам дали крайното класиране има някакво значение, но не е ли редно при максимален брой "точки изпит" и "точки допълнителни" сборат да бъде равен и в двата случая на формата на обучение, а не както е сега да има 20 точки в полза на онлайн формата?

Благодаря за отделенитото време! :) 

Любо

0
Programming Basics
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Не знам от къде имаш информация за това че хората в онлайн форма на обучение получават повече точки, но доколкото аз знам понеже доста хора взимат приемния изпит с 600 точки, се взима също така в предвид и времето за неговото решаване, останалите точки са от домашни работи и форумна активност.

0
Lyubohd avatar Lyubohd 137 Точки

Във фейсбук групата имаше снима на студент онлайн обучение със точки от изпит 100 и други точки + 6 което е 106 , аз на своя страна пък имам точки изпит 80 (на изпита изкарах 600) и имам 16 допълнителни което е 96. Така ние сме показали равни знания на изпита. След това аз съм писал домашни всеки път , не съм пропускал менторски срещи , имам някаква активност във форума и пак съм по-назад с 10 точки. Въпроса си го зададох защото реално погледнато студентите онлайн форма със значително по-малко усилия получават по-добро класиране от хората който два месеца са ходили на лекции.

Ако бъркам някъде ме поправете. :)

0
melik avatar melik 285 Точки

Привет, Любо.

Провери си отново точките.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.