Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RadoslavStamboliev avatar RadoslavStamboliev 6 Точки

Как да разберем дали домашната е качена в Judge

Колеги, имам един въпрос как мога да разбера дали домашната ми е качена в Judge?

Защото ми извежда по ранни Submit докато съм ги тествал и дали ще бъде коректно оценена в този случай!

Тагове:
0
Programming Basics
Sim0o0na:
има тема по въпроса
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей!

За да бъде отчетена задачата, трябва да изпращаш решенията си в "Състезание", а не в практика и да бъде изпратена точно в срока, определен за предаване на домашни, само така домашното ти ще бъде валидирано от системата!

Успех!

0
RadoslavStamboliev avatar RadoslavStamboliev 6 Точки

А кога е отворен Compete защото на мене ми пише само Practise

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Обикновено се отваря за няколко дни след взетия материал от лекцията, най-често 7, ако говорим за Programming Basics. За кое домашно по-конкретно те интересува?

0
RadoslavStamboliev avatar RadoslavStamboliev 6 Точки

За първата тема готов съм но имам само практис 

цял ден на този Judge

 

0
01/07/2017 22:24:30
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Да, сега се сетих, че тук не се отварят състезанията в Complete, а решаваш директно на Practice.

След като изпратиш задачите в Judge, от профила си можеш да следиш статуса на предадените домашни --> http://imgur.com/a/gDsUB

Отделно на мейла си ще получиш съобщение от този тип http://imgur.com/a/YgPvW (примерно), за да ти напомнят ако нещо не си предал!

0
RadoslavStamboliev avatar RadoslavStamboliev 6 Точки

Значи като съм решил в PRACTISE домашната ми е готова така ли

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Да, така мисля че беше, доколкото си спомням, ако си присъствено трябва да са обяснили добре лекторите. А като отвориш в профила си домашни, намираш ли нещо, или все още нищо не ти излиза?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.