Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Yordan92 avatar Yordan92 1 Точки

Visual Studio Error CS0103

Здравейте,

След няколко дни ми е изпита, а Visual Studio 2017 ми дава следният проблем:

Когато се опитвам да въведа "реално число пример (5.9) с double или decimal получавам error CS0103 и така не мога да си въведа данните в конзолата и да си проверя задачата. Проверих в интернет, но не успявам да си помогна. Веднага след въвеждането на число различно от "цяло число ( 5, 100, 500 и др.) получавам този проблем

http://prikachi.com/images.php?images/390/9149390a.png

а ако опитвам да дебъгна стъпка по стъпка:

http://prikachi.com/images.php?images/390/9149390a.png

Извинявам се, ако не съм прикачил снимката, както и където трябва.

0
Programming Basics
Kristiyan93 avatar Kristiyan93 34 Точки

И аз имах същия проблем, трябва да промениш формата на час и дата в настройките на часовника

0
Yordan92 avatar Yordan92 1 Точки

Да. Доста ме измъчи този проблем. Мерси много 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.