Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mihael.tankov avatar mihael.tankov 0 Точки

Относно Exercise: Popular WP Themes

Здравейте, имам въпрос относно упражнението с темите. Страниците About Us и Contacts ми излизат отделно, а не като landing page, както е във видеото от упражнението. Мисля, че бъркам нещо при структурирането, но не мога да намеря къде. Началната ми завършва точно след Our Partners секцията.

Или е просто за примера във видеото, което показва лектора всичките елементи просто са в Home, докато самото домашно и лаба са на отделни страници.

Тагове:
0
WordPress Basics
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки
Best Answer

Напротив About us и Contacts трябва да са две различни страници, точно както си направил. Идеята е, че в началото на файла сме сложили screenshot-ите един под друг. Всяка една картинка трябва да е нова страничка.

 

Поздрави,

Кристиян!

0
03/08/2017 23:51:31
mihael.tankov avatar mihael.tankov 0 Точки

Благодаря много!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.