Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NatashaMitowa avatar NatashaMitowa 0 Точки

[Обучения за Учители] Заявяване на участие в изпита на 3.09

Необходимо ли е да се запишем предварително и заявим участието си в изпита на 3.09.2017 г. или направо да се явяваме?

Благодаря предварително!

0
Обучения за Учители 08/08/2017 18:03:41
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки
Best Answer

След като приключи курсът имате срок до 13 август да направите курсова работа.

  • Всички, които са направили курсова работа ще бъдат записани автоматично за изпит на 3 септември и ще получат информация за това.
  • Тези, които не са направили курсова работа ще получат мейл с информация за това как да се запишат за изпит като платят такса от 50 лева.
0
NatashaMitowa avatar NatashaMitowa 0 Точки

Благодаря за информацията! Аз съм изпратила проекта, значи автоматично ще бъда записана.

0
mkirilova avatar mkirilova 11 Точки

Чакаме съобщения тогава. Надявам се докъм 20-ти да сте готови, за да имаме възможност (тези, които сме отдалечени от София) да имаме възможност да палнираме пътуването и престоя си в столицата.

 

Та в тази връзка - добре е да знаем в какъв срок да очакваме тези отговори :)

 

0
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Здравейте, в рамките на 2-3 дни ще получите информация. Надявам се да стане още утре, евентуално сряда.

0
mkirilova avatar mkirilova 11 Точки

В писмото получих ваучер, с който се регистрирах. Пише, също:
Обратна връзка по повод проектите можете да откриете в своя профил в системата на СофтУни след като влезете в „Профил“/ „Обучения“/ „Увод в програмирането за учители“/“Резултати от изпит“.

Не че е кой знае колко важно, но все пак...не го намирам...

0
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Получихте информация, че ще имате обратна връзка по мейл от мен. В най-скоро време ще отговоря на всички, които искат да получат обратната си връзка.

0
mkirilova avatar mkirilova 11 Точки

Мдааа надявам се да ми отговорите каква е моята ситуация при новосъздалите се условия:

Изпълних си курсовата работа, получих ваучер, попълних ваучера, което означава че съм автоматично записна за изпита на 03.09?

Междувременно се разболях тежко и от сега е ясно, че няма да мога да пътувам до София за 03.09. Това означава ли, че губя правото на безплатен изпит? Все още не съм заявила зала място и т.н.

Има ли вариант да отложа безплатното си явяване за друга дата заради форсмажорни обстоятелства?  Мога да предоставя епикриза ако е нужно ;)

0
24/08/2017 13:50:27
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Накратко - може да се прехвърли безплатното явяване.

Обдете се на рецепция, за да ви обяснят процедурата.

0
valyat avatar valyat 2 Точки

 Здравейте, незнам дали това е точното място за моя въпрос, но все пак е свързано с изпита на 3 септември. Участвах в онлайн курса "Увод в програмирането за учители - юли 2017", получих ваучер и записах се за изпита на 03.09., но все още нямам информация за това в коя зала ще бъда и  ще е необходим ли лаптоп. Все пак тези, които не сме от София трябва да организираме пътуването и престоя си.

Между другото преди седмица пуснах запитване за мнението Ви за предадедния от мен проект, но нямам никаккъв отговор.

0
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Здравейте,

Ще получите мейл от рецепция за да се запишете в определна зала и да изберете място със или без компютър. Препоръчвам на всички да сте със собствени лаптопи. Обърнете се към рецепция ако имате допълнителни въпроси за изпита.

Относно коментар за проекта, ще получите такъв в най-скоро време от мен.

0
ValTod avatar ValTod 2 Точки

Ако вече е направена заявка за записване със заплащане в брой, задължително ли е плащането да се извърши до сряда, или може да се заплати и в деня на изпита?

0
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Не е желателно заплащането да се извършва в деня на изпита. Очакваме около 700 човека на този изпит и само учителите се допускат до него без заплащане при предаден проект. Възможно е да не успеете да извършите плащането преди началото на изпита и да загубите ценно време от него.

0
ValTod avatar ValTod 2 Точки

Благодаря за бързия отговор!
А възможно ли е да се анулира тази заявка и да направя нова с друг вид плащане, примерно с карта?

0
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Обаждайте се на рецепция по телефон за въпросите с плащането, те ще ви помогнат максимално бързо. В случая ще ви помогнст да промените начина на плащане.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.