Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Колебания между JS Web и PHP Web

Сега на 20-ти август приключвам JS Core и още се чудя какво да запиша след това.Като цяло имам сериозни колебания между JS web и PHP web. Изпитвам сериозни симпатии към всичко свързано с JavaScript , но като гледам обявите за работа за стартъп , почти не се търси fullstack JS. 90% от обявите търсят PHP web developers със JavaScript/jQuery. Друга мисъл ме навежда , че ще е хубаво и да уча други програмни езици освен JavaScript , рано или късно ще ми се наложи ,така че това е другия вариант да продължа с PHP.Знам че езика няма значение като цяло , но търся най-добрия вариант за най-бързо влизане в бранша.Какви са вашите мнения? 

Тагове:
0
Общи приказки
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки

Може да запишеш PHP, за нови знания и евентуално по-лесно започване на работа. Щом имаш симпатии към js, тогава не се отказвай от езика. Колкото повече научаваш, толкова по-лесно ще ти е.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.