Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TvaOnova avatar TvaOnova 8 Точки

Programming Fundamentals Изпит

Здравейте! Имам няколко въпроса отностно изпита утре, по-специално за начина, по който ще протече:

 

  • Имаме ли право да излизаме повреме на изпита?
  • Aко може имаме ли право на разговаряме с някой след като сме излезли от залата?
  • Кога се анулира изпит?
  • Sentinel- a как точно работи?
  • Ако някой ни пише, дори без ние да отговорим ни се анулира изпита ли?
  • Кои програми трябва да изгасим за да не ни се анулира изпита?

 

Мерси предварително

Тагове:
0
Programming Fundamentals 19/08/2017 20:26:44
Nathraichean avatar Nathraichean 3 Точки

-Попринип е позволено излизането с позволение от "квесторите".
-Нямате право с цел да не се обсъждат решенията, но няма кой да Ви спре. В крайна сметка то си е за Вас, не получавате диплома така или иначе.
-При засечено преписване.
-Засича изпращане на информация от вашият компютър. Можете да получавате информация като цяло, но не и да изпращате. Това което се изпраща мисля, че го записва и се проверява допълнително, но не съм сигурен.
-Не, но е добра идея да си изключите Скайп,Фейсбук,Дискорд,Тиймспийк и т.н.
-Не мисля, че има такива условия.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.