Софтуерно Инженерство
Loading...
dora94 avatar dora94 1 Точки

Имейли за записване за изпита Proggraming Basics на 03.09.2017

Здравейте,

На видеата беше казано, че ще получим имейли с информацията за часът на провеждане и избор на зали една седмица преди изпита.

На мен още не са ми го пратили. Някой получил ли е този имейл?

Тагове:
1
Общи приказки
melik avatar melik 285 Точки

Привет.

Когато наближи времето за изпита, ще ви изпратят имейли с допълнителна информация, които ще представляват така - http://imgur.com/a/ctRUl.

Поздрави,

Мелик.

0

А веднага ли ще разберем резултатите, спрямо точките от judge, или ще ни се наложи да чакаме? Крайният срок за записване за следващия модул до 4-ти. Питам, за да знам дали да си приготвя пари за плащане на таксата.

0
29/08/2017 19:53:39

Според точките разбираш оценката, но попринцип до няколко часа или 1 ден изкарват крайната оценка на бейсика. Ако си изкарала, 300 точки или повече значи си преминала изпита успешно и можеш да записваш следващият модул.

0
29/08/2017 20:16:58

Значи няма да излязът навреме, за да се запиша в септемврийския курс. Е, нищо, ще си ги гледам видеата от септемврийския и ще продължавам напред, а ще се запиша за този през януари. Поне резултатите са валидни една година.

0

Може и да излязат, когато аз бях на изпит до вечерта резултатите бяха обработени и имахме оценки. Според мен, пиши един имейл до СофтУни или им звънни и те ще ти обяснят дали ще можеш да се запишеш предполагам, че ще можеш.

0
29/08/2017 20:48:26