Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dora94 avatar dora94 1 Точки

Имейли за записване за изпита Proggraming Basics на 03.09.2017

Здравейте,

На видеата беше казано, че ще получим имейли с информацията за часът на провеждане и избор на зали една седмица преди изпита.

На мен още не са ми го пратили. Някой получил ли е този имейл?

 

Тагове:
1
Общи приказки
melik avatar melik 285 Точки

Привет.

Когато наближи времето за изпита, ще ви изпратят имейли с допълнителна информация, които ще представляват така - http://imgur.com/a/ctRUl.

Поздрави,

Мелик.

0
dora94 avatar dora94 1 Точки

А веднага ли ще разберем резултатите, спрямо точките от judge, или ще ни се наложи да чакаме? Крайният срок за записване за следващия модул до 4-ти. Питам, за да знам дали да си приготвя пари за плащане на таксата.

0
29/08/2017 19:53:39
melik avatar melik 285 Точки

Според точките разбираш оценката, но попринцип до няколко часа или 1 ден изкарват крайната оценка на бейсика. Ако си изкарала, 300 точки или повече значи си преминала изпита успешно и можеш да записваш следващият модул.

0
29/08/2017 20:16:58
dora94 avatar dora94 1 Точки

Значи няма да излязът навреме, за да се запиша в септемврийския курс. Е, нищо, ще си ги гледам видеата от септемврийския и ще продължавам напред, а ще се запиша за този през януари. Поне резултатите са валидни една година.

0
melik avatar melik 285 Точки

Може и да излязат, когато аз бях на изпит до вечерта резултатите бяха обработени и имахме оценки. Според мен, пиши един имейл до СофтУни или им звънни и те ще ти обяснят дали ще можеш да се запишеш предполагам, че ще можеш.

0
29/08/2017 20:48:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.