Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mkasapov avatar mkasapov 0 Точки

Кандидатстване-Въпрос относно избор на технология

Здравейте, 
Имам някакви познания по C++, но не мисля да се занимавам конкретно с него за в бъдеще. Въпросът ми е: Дали да избера технология, различна от C++ и после да кандидатствам с нея, или да се застраховам, избирайки C++. И дали ако не съм избрал Java и после карам Tech Module, ще се започне с езика от самото му начало :)
Поздрави.

0
Въпроси за SoftUni
valchak avatar valchak 68 Точки

Ако имаш някакви познания в програмирането, изпита след Programming Basics трябва да го вземеш без особени проблеми - задачите са елементарни. В Tech Module имаш два курса - Programming Fundamentals и Software Technologies. В курса Programming Fundamentals се преподава САМО на C# (поне така беше в последния курс, който започна през Май) и за някои от задачите за домашно се показват начини за решение с Java. В първата седмица от този курс се учат основите на C#, което съответства на нещата, които се учат в Programming Basics със C#. В Software Technologies се запознаваш с основите на PHP, JavaScript, Java и C# и правиш Калкулатор и Блог с четирите технологии. Целта на курса е да се запознаеш с четирите технологии и да си избереш една от тях за професионалните модули. 

За Programming Basics може да избереш езика, в който искаш да се специализираш в професионалните модули или C++, ако искаш да ти е по-лесно в началото.  При всички случаи в Programming Fundamentals ще се наложи да преминеш на C# ;)

0
30/08/2017 01:35:48
mkasapov avatar mkasapov 0 Точки

Благодаря! :))

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.