Loading...
DDimova avatar DDimova 0 Точки

Изпит към курса "Увод в програмирането за учители - юли 2017"

Здравейте,

Пиша ви във връзка с изпита, който ще се проведе на 03.09.2017г.

Записах се за курсът "Увод в програмирането за учители- юни 2017г.". Предадох проект, с което получих право да се явя безплатно на изпит, но не се записах за изпита. 

"Вие предадохте успешно своята домашна работа. ... Вие получавате право да се явите безплатно на приемен изпит на СофтУни, който ще се проведе на 25-ти юни"

Записах се в следващият курс и заявих желание да се явя на изпит.  При записването за изпит избрах "плащане", т.к. нямах код за ваучер, който ме освобождава от такса за първо явяване на изпит.

"Пишем ви във връзка с финалния изпит към курса „ Увод в програмирането за учители - юли 2017 “. Ако желаете, можете да се явите на изпит, като се запишете от  ТУК . Записването за изпит ще продължи до  30.08 (сряда) включително." 

Въпросът ми е: Освободена ли съм от такса за изпита?

Писах на електронната поща, но нямам отговор.

Тагове:
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки
Best Answer

Здравейте,

Можете да се явите на изпита безплатно. Ще получите и официален мейл за това.

0
DDimova avatar DDimova 0 Точки

Благодаря, за бързият отговор.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.