Софтуерно Инженерство
Loading...
melik avatar melik 285 Точки

Привет.

Цъкни тук и прочети, може би ще ти е от полза и сам ще разбереш кога започва.

Поздрави,

Мелик.

0
Galin91 avatar Galin91 2 Точки

Здрасти.

Не мие от полза, заото аз искам да знам, кога започва септември (коя дата) а не колко време е продължителността на всеки един цикъл.

0

Зная. Ти не си ми разбрал въпроса. Аз искам да знам кога започва учебната година (пример: 15ти Септември, като в другите училища). Надявамс е сега да ме разбра.

0
Viktor.K avatar Viktor.K 0 Точки

Ако си се записал за септемвриийският модул, то почва на 9 септември от 18:00 часа, ако не си тогава ще трябва да почакаш до другото записване

0

Няма точна дата всеки път е различно, никой не знае точно на коя дата ще започне другия модул, но попринцип модулите за бейсика са през 1-2 месеца.

P.S В СофтУни няма старт на учебна година, целогодишно има активни обучения.

1
02/09/2017 15:15:22
pavelst avatar pavelst 14 Точки

Софтуни не работи с учебни години. За да влезеш в програмата за софтуерни инжинери трябва да стартираш своят път със Programming Basics курсът. Той стартира всеки месец и имаш право да се запишеш напълно безплатно. Таксата за изпита след това е 50лв. Ако минеш с поне 300/600 точки си приет в програмата след успешно заплащане на модула (tech).

0

Да и след като си ги минал тези неща и си минал успешно proagraming basicа и си заплатил модула. Кога започваш? Това искам да разбера

0

Няма точна дата.... всеки път е различно. Попринцип беше нещо през 4 месеца май, но не знам затова звънни на рецепцията и те ще ти кажат през колко месеца е :)

0
03/09/2017 20:29:54
spacex13 avatar spacex13 1 Точки

Tech модула, който е след programming basics, стартира 3 пъти годишно - септември, януари и май. Следващият такъв започва на 18/21 септември (има две групи). Срокът за записване е до 04.09 включително, т.е. днес. 

0