Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

melik avatar melik 285 Точки

Привет.

Цъкни тук и прочети, може би ще ти е от полза и сам ще разбереш кога започва.

Поздрави,

Мелик.

0
Galin91+deleted! avatar Galin91+deleted! 2 Точки

Здрасти.

Не мие от полза, заото аз искам да знам, кога започва септември (коя дата) а не колко време е продължителността на всеки един цикъл.

0
Galin91+deleted! avatar Galin91+deleted! 2 Точки

Зная. Ти не си ми разбрал въпроса. Аз искам да знам кога започва учебната година (пример: 15ти Септември, като в другите училища). Надявамс е сега да ме разбра.

0
Viktor.K avatar Viktor.K 0 Точки

Ако си се записал за септемвриийският модул, то почва на 9 септември от 18:00 часа, ако не си тогава ще трябва да почакаш до другото записване

0
melik avatar melik 285 Точки

Няма точна дата всеки път е различно, никой не знае точно на коя дата ще започне другия модул, но попринцип модулите за бейсика са през 1-2 месеца.

P.S В СофтУни няма старт на учебна година, целогодишно има активни обучения.

1
02/09/2017 15:15:22
pavelst avatar pavelst 14 Точки

Софтуни не работи с учебни години. За да влезеш в програмата за софтуерни инжинери трябва да стартираш своят път със Programming Basics курсът. Той стартира всеки месец и имаш право да се запишеш напълно безплатно. Таксата за изпита след това е 50лв. Ако минеш с поне 300/600 точки си приет в програмата след успешно заплащане на модула (tech).

0
Galin91+deleted! avatar Galin91+deleted! 2 Точки

Да и след като си ги минал тези неща и си минал успешно proagraming basicа и си заплатил модула. Кога започваш? Това искам да разбера

0
melik avatar melik 285 Точки

Няма точна дата.... всеки път е различно. Попринцип беше нещо през 4 месеца май, но не знам затова звънни на рецепцията и те ще ти кажат през колко месеца е :)

0
03/09/2017 20:29:54
spacex13 avatar spacex13 1 Точки

Tech модула, който е след programming basics, стартира 3 пъти годишно - септември, януари и май. Следващият такъв започва на 18/21 септември (има две групи). Срокът за записване е до 04.09 включително, т.е. днес. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.