Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valchak avatar valchak 68 Точки

Сертификати - Software Technologies July 2017

Сертификатите от изпита Software Technologies на 02.09.2017 вече могат да бъдат изтеглени. Прави ми впечатление, че отново, както беше и при сертификата за Programming Fundamentals, има въведени часове за Retake Exam, а аз се явявам за първи път на този изпит. Също така хорариума започва с Resources, за които са отделени 0 (нула) часа. Бихте ли могли да премахнете тези две позиции от сертификата?

Другото, което поне при мене не функционира както трябва е, когато отида на Профил --> Обучения. Там могат да се видят всички курсове от основната програма, отворените курсове и семинарите, за които съм записан, заедно с оценките от изпитите. Проблемът при мене е, че когато отворя Обучения --> Софтуерно Инженерство, не излиза списъкът с курсовете (всички курсове липсват), за които досега съм бил записан. При отворените курсове и семинарите този проблем не съществува - всички записани курсове и семинари излизат при отваряне на съответната категория.

fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Направи едно клепче със OBS да видим какъв е проблема :P

0
valchak avatar valchak 68 Точки

Макар че имам съвсем малко опит с Web-програмирането, само от курса Software Tecnologies, смятам, че проблемът е в това, че името на колекцията в Controller-a и името на колекцията във View-то, което получава тази колекция са различни ;) Затова и тази колекция не се изобразява в браузъра. Имаше абсолютно същата уловка/проблем на изпита Software Technologies при JavaScript проекта, поради което елементите от базата данни не се показваха в браузъра и трябваше двете имена да се уеднаквят, за да проработи листването на елементите :) Най-вероятно кодът е бил копиран и е забравено да се смени името във View-то.  Това разбира се са само мои предположения и може проблемът да е съсвсем другаде :)

0
05/09/2017 16:39:52
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.