Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Е и как се справяте там ?

Чудя се защо хора с титли Систем Администрейтор, Девелопер , пък и има доста  такива с титла Синиор Девелопър, учат във Софт Уни и то на подготвително ниво ?

 

Не се заяждам - наистина ми е интересно !

 

Какво очаквате от Софт Уни и защо сте тук от ниво 0 ?

 

2
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Краткият отговор е, че само през/покрай ниво 0 се стига до приемния изпит. А без приемен изпит не се влиза в СофтУни.

0
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

 А защо Девелопер и още повече Синиор Девелопер , което обикновено означава водач и шеф  на цяла група от програмисти ще иска да учи в СофтУни ?

1
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Причини много. Първо - свободна държава, всеки учи каквото и когато си поиска. Както може да си на 90 години и пак да си студент в някой ВУЗ. Второ - Не всеки с диплома за висше образование е доволен и дори по-късно в живота си може да реши и да се преквалифицира, т.е. да научи нещо друго/ново. Трето - Не всеки Senior Developer има диплома за висше образование. Ако си знае материята, ученето в SoftUni е един от най-лесните начини да си изкара всички изпити и накрая да си получи диплома.

Повтарям - причини много.

1
mzografski avatar mzografski 189 Точки

Просто е - човек се учи докато е жив.

1
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Така е ,поддържам напълно причината - някой хора се учим докато сме живи и аз затова уча , ако непрекъснато не уча  нещо ново,  се депресирам ужасно wink .

Такива сме всички от зодия близнаци . Сигурно се моткат и други от моя вид наоколо.

 

А ето - Мирославе ти си точно зодия Близнаци - знаех си аз !smile

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.