Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

slavyanka_georgieva avatar slavyanka_georgieva 0 Точки

Въпрос относно потвърждаващ имейл

Здравейте,
Имам потвърждаващ мейл, в който пише, че съм приета онлайн формата за курса. Но от имейла се разбира, че това съм вписала, като избор, а аз кандидатствах за присъствената форма. Може ли уточнение - няма достатъчно свободни места за присъствена форма или има някаква грешка? Моля за по-конкретна информация. Имейлът ми е slavyanka.g@gmail.com
Благодаря предварително.

0
SoftUni Creative
Denchev07 avatar Denchev07 16 Точки

Здрасти Slavyanka,

За такава информация най-добре да драснеш един email към info@softuni.bg. Оттам ще можеш да получиш всякаква организационна информация и такава свързана с профила ти.

0
slavyanka_georgieva avatar slavyanka_georgieva 0 Точки

Много благодаря за бързия отговор. Ще се свържа с тях.
Лек ден.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.