Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

achebg avatar achebg Trainer 387 Точки
Best Answer

Здравейте,

 

В профилите са сертификатите от СофтУни. Те се издават на хора с оценка над 5. За сертификатите от МОН ще получите допълнително информация

0
ani_ileva avatar ani_ileva -1 Точки

Благодаря!

0
skamenova avatar skamenova 0 Точки

Здравейте,

някаква информация кога и как ще получим сертификатите си от МОН? Изпитът беше преди повече от месец, заплащането за сертификатите също, а на пощите си нямаме нищо.

Предварително Ви благодаря за отговора.

0
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Здравейте,

Сертификатите са готови и в момента се печатат и подписват. Очаквайте официална информация за получаването им в началото на следващата седмица.

0
skamenova avatar skamenova 0 Точки

Благодаря.

0
veny_t avatar veny_t 0 Точки

Не получавам никакъв e-mail за сертификат от МОН. Пращах много запитвания, обаждах се по телефона, но проблема ми не се решава. Най-вероятно причината за това е, че се явих на изпит на 17 септември, а не на редовната дата (03 септември) към курса юли 2017. Моля ви кажете ми какво още да направя?

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте!

След направена проверка на профила Ви, мога да Ви кажа стъпките, за да Ви издадем този сертификат:

0
mgad007 avatar mgad007 0 Точки

Аз съм със същия проблем като veny_t. Пращах запитвания, обаждах се по телефона, но нямам отговор. Аз също се явявах на 17 септември 2017 г., ако това има значение. 

Благодаря предварително за отговора!

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

Може да заплатите таксата за удостоветението от МОН на https://softuni.bg/users/payments/pay. След това може да попълните тази анкета и ще Ви издадем сертификата.

0
SilviaHuseva avatar SilviaHuseva 0 Точки

Здравейте, при мен е същият проблем, писах по мейл, обаждахме се с колежки по телефона все още нямам резултат за сертификата от МОН... Надявам се, че тук поне ще ми се обърне внимание.

0
SilviaHuseva avatar SilviaHuseva 0 Точки

В отговор на въпрос от колежка има линк за плащане и линк за анкета - при избор на линка за плащане не ми излиза в падащия списък да избера възможност за плащане на удостоверение, а единствено присъствена форма на обучението. Ако искам да избера линка за анкетата не ми се дава достъп до нея. Моля, при възможност да проверите профила ми и да кажете къде е проблема. От 17 септември  чакам потвърждение как да си заплатя сертификата, но нищо не се получава. Ще бъда благодарна най-сетне този проблем да бъде разрешен.

0
05/11/2017 18:16:51
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.