Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krakena99 avatar krakena99 2 Точки

Кандидатстване за общежитие към друг университет?

Здравейте, разбрах, че в SoftUni не се предлагат общежития, което ще е доста голям проблем за мен. Видях, че може да се изкарат някакви документи, които показват, че съм студент и мога чрез тях да търся общежития от други унита.

Някой знае ли дали това наистина е така и как точно стават нещата? Как протича цялата процедура?

0
Въпроси за SoftUni
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

СофтУни, не е университет по смисъла на Закон за Висшето Образование, което означава че какъвто и документ да изкараш общежитията на другите университети са официално недостъпни. Разбира се, ако отидеш на място в ССО към големите унита в София можеш да си намериш нещо.

Единствения университет партньор на СофтУни в София е които има общежития е Висше училище по телекомуникации и пощи, и по този начин е възможно да си намериш общежитие по официалния ред.

0
12/09/2017 18:56:02
krakena99 avatar krakena99 2 Точки

Благодаря за отговора. Ами надявам се като дойде времето ако реша окончателно, че искам да съм в СофтУни ще трябва да ходя и да се надявам, че ще си намеря :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.