Loading...
IvailoUni avatar IvailoUni 0 Точки

Въпрос спреямо една задача от C# упражнение

Здравейте, имам въпрост за едно упражнение, което не разбирам защо Judge ми казва че е грешно 

задачата е от прости пресмятания - Programming basic C# и е 3 задача От инчове към сантиметри не знам какво бъркам но при мен 

кода си работи както трябва щом го пусна с Ctrl + f5 но в Judge не излиза изходен отговор когато го пусна 

и ми казва че 

The number of numbers in the user output is less than the expected output.

 

Това ми е кода:

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace Simple_calculations
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            Console.WriteLine("Inches =");
            var inches = double.Parse(Console.ReadLine());
            var centimeters = inches * 2.54;
            Console.Write("Centimeters");
            Console.WriteLine(centimeters);
        }
    }
}
 

 Ако може някой да ми обясни ще съм благодарен 

Kind regards and thank you.

Тагове:
0
Open Courses
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Console.Write("Centimeters");
Console.WriteLine(centimeters);
Centimeters12.7 Judje го разпознава като един string
Judje проверява само числата на тази задача.
Сложи едно празно място.    Console.Write("Centimeters ");

0
16/09/2017 15:14:14
IvailoUni avatar IvailoUni 0 Точки

Да това го оправи благодаря за помоща 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.