Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

inser7 avatar inser7 221 Точки

Techmodule online

Здравейте колежки и колеги,

някой има ли информация за тези,които сме записали online Tech Module,дали трябва да избираме група и т.н.Все още не съм получил e-mail,а днес е 17.09.2017!!!!Занятията официално започват на 18.09.2017(Поне за 1-ва група)!Виждам също,че когато си разглеждам профила нямам записани курсове...............,a съм се записал преди 2 месеца и съответно съм си платил таксата!!!!Защо нямам никаква информация..........И знам,че не съм само аз.....Хайде най-накрая някой от softUni да отговори............

Тагове:
1
Fundamentals Module 17/09/2017 16:11:38
melik avatar melik 285 Точки

Привет.

Аз до колкото разбрах вече модулите ще бъдат интензивни и може би няма да има нужда от записване и ще бъдете автоматично записани. И нашият модул стартира утре на 18.09, но ме известиха, че ще бъдем автоматично записани https://imgur.com/a/6eiv8 - но това е за DB Fundamentals.

P.S Звънни на рецепцията на СофтУни за всеки случай за да бъдеш по-сигурен, защото е наистина гадно когато няма никакви известия и т.н

P.S Току що звънях на СофтУни за да се подсигуря и казаха, че хората които са онлайн няма да получат имейли за записване и ще бъдат автоматично записани.

Поздрави,

Мелик.

1
17/09/2017 16:18:18
inser7 avatar inser7 221 Точки

Благодаря ти за бързият отговор,но мен това не ме вълнува(което ти си написал).......Защо аз трябва да звъня и да се интересувам!Платил съм си таксата(330лв.).Има хора,на които им се плаща за тези неща......Не е сложно....Живееем в 21-век има Internet,e-mail,Facebook,Twitter и т.н. Преди 12 дни имаше отворен въпрос за TechModule.......https://softuni.bg/forum/17459/otnosno-zapisvaneto-za-tech-module

Там никой нищо не спомена за тези.които сме online....

Никой не дава информация..........(от тези дето са компетентни(SoftUni))

Хайде някой от СофтУни да отговори ......да разкаже за правата на тези дето сме online,а не присъствено(тези права ги знаем)!!!

Защо не съм получил mail или каквото и да е било друго съобщение????Защо не съм отбелязам като ваш студент(днес е 17.09.2017,а утре от 13:30 официално започва 1-ва група,),защо,ЗАЩО.......

 

https://imgur.com/a/V9IG5 - Това е моят статус днес около 16:00

 

0
melik avatar melik 285 Точки

Никой не знае... и аз ако не бях звъннал нищо нямаше да разбера.

0
inser7 avatar inser7 221 Точки

Благодаря ти,че все пак си си направил труда да се обадиш.....И споделяш наученото,но аз мисля,че е най-добре да получим инфо от ЕКИПА на СофтУни!!??!Дано се сетят да отговорят официално!

1
eva.svilarova avatar eva.svilarova SoftUni Team 10 Точки

Здравейте,

След успешно заплатена такса, всички курсисти биват записвани за съответния модул преди неговото стартиране. Относно избора на група - при тази форма на обучение не е нужно да избирате група. Всички материали (и за двете групи) ще се качват онлайн на страницата на курса, откъдето може да ги гледате в удобно за Вас време или ако имате възможност - на живо чрез бутона LIVE в профила Ви.

 

1
inser7 avatar inser7 221 Точки

Здравейте,

благодаря ви за изчерпателният отговор.В момента гледам Live откриването на Tech Module.Възникна въпроса за предаване на домашни,за тези които сме online(понеже нямаме група,а срокът за предаване е 6 дни).Лекторът обеща да бъде създадена тема във форума и когато има яснота да се даде отговор.Аз предлагам да се използва тази тема,а не да бъде отваряна нова-все пак темата е прегледана 331 пъти.Това е предложение от мен.Поздрави и още веднъж благодаря за отговора!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.