Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexlb avatar alexlb 0 Точки

EXERCISE: DATABASES INTRODUCTION

Само на мен ли са ми объркващи условията на упражненията в EXERCISE: DATABASES INTRODUCTION от 21.09. Във файла  word са  11 задачи, а в джъдж задачите са 23. Как да разбера, коя с коя задача се комбинира за да разбия така задачите че да paste на решенията в 23 прозореца. 

Към лекторите в миналите курсове имаше да си изтегляме упражненията със задачите директно от джъдж. Моля ви качете ги там, че все имам някакво чувство, че нямам условията за съответните екрани в джъдж. Отново казвам 11 задачи в word срещу 23 прозореца в judge.

Нямах време да гледам самото упражнение там може да са светнали каква магия да се натакми. Някой ако има инфо моля да каже.

 

Благодаря

0
Module: Java DB 26/09/2017 00:04:03
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Изтегли целия файл локално не го гледай през сайта.Понякога се бъгва.
Линк

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.