Loading...
IwelinaKedikova avatar IwelinaKedikova 0 Точки

Как да разбера в коя група съм, след като съм онлайн форма на обучение?

Здравейте колеги, записана съм онлайн форма на обучение в Programming Fundamentals, бешее ми изпратен мейл, преди началото на кураса, че ще има 2 групи и ще мога да се запиша в една от тях, но така и не разбрах, как трябва да го направя. След като курса започна домашните също са на групи и не ззная към коя група да предам моите! Моля помагайте!!!

Тагове:
0
Programming Fundamentals
Sim0o0na:
Прегледайте важните теми в категорията. Там има информация.
Ivelin_P avatar Ivelin_P 25 Точки

https://softuni.bg/forum/17649/useful-info-programming-fundamentals-homeworks-for-online-students#question-17649

Тук има отговор на всичко. :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.