Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Yanni avatar Yanni 3 Точки

Изпитът

Здравейте! Искам да попитам, някой има ли информация, какво става с проверката на изпита? 

Тагове:
1
3D Animation
dminkov avatar dminkov 37 Точки

Здравейте! Аз получих обратна връзка от Soft Uni ! Питаха ме как ми е потребителското име, защото към e-mail-а, от който съм им писал, нямало заплатен изпит (което е съвсем вярно)... Надявам се все пак да въведат оценките и на тези като мен, които не са си плащали за сертификат и съм им отговорил. Сега ще почакам още 2-3 седмици за отговор sad

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Ако не си платил за изпит няма как да имаш оценка от изпит.

0
dminkov avatar dminkov 37 Точки

Лесно - изпитът представлява домашна работа, която съм предал в срок. Лекторът каза, че всички ще получат оценки. Аз искам просто да си разбера оценката. Не съм си платил за изпит и съответно няма да получа сертификат, но поне бих искал да си разбера оценката.

0
tod22 avatar tod22 1 Точки

Здравей, dminkov!

Можеш ли да споделиш имейла с който си се свързал тук, за да мина и аз по същата процедура?

Ще съм много благодарен! Поздрави!

0
dminkov avatar dminkov 37 Точки

Здравей, tod22,

Когато изпратих запитване до СофтУни използвах контактната форма на уебсайта:https://softuni.bg/contacts

И около 3 седмици по-късно получих отговор от следния е-mail адрес: university@softuni.bg

Поздрави и успех!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.